مشاوره سئو

مشاوره سئو (Seo Consulting) از خدمات مفید و نسبتا ارزان قیمتی است که شخص متخصص در اختیار شما قرار می‌دهد. به این ترتیب با صرف زمان و هزینه‌ی کم، بهترین راهکار مناسب در جهت سئو و بهینه سازی سایتتان از ما دریافت خواهید کرد.

مشاوره سئو

چرا به یک مشاوره سئو نیاز داریم ؟

اگر شما نیاز دارید که رتبه‌های اول نتایج جستجو گوگل را به دست بیاورید که نتیجه آن باعث ایجاد فروش بیشتر، افزایش بازدید و نرخ تبدیل برای کسب و کار شما شود نیازمند شخصی هستید که به کسب و کار شما یک مشاوره سئو حرفه‌ای دهد.

اگر شما یک کارفرما، مدیر یا حتی سئوکار هستید ! در نتایج پر رقابت و سخت نیازمند این خواهید بود که یک استراتژی هدفمند و کارآمدی را برای کسب و کار مد نظر خود ایجاد کنید.

داشتن یک مشاور سئو در کسب و کارتان یک مزیت کاملا رقابتی با دیگر بیزنس ها می‌باشد، چرا که تمامی مشکلات سئو و دلایل افت و قفل شدن رتبه هایتان در حین مشاوره سئو به شما گفته خواهد شد.

انواع خدمات مشاوره سئو

  • مشاوره جهت بهینه سازی سئو داخلی
  • مشاوره در تحقیق کلمات کلیدی با نرخ تبدیل بالا
  • مشاوره در تدوین استراتژی تولید محتوا
  • مشاوره جهت حل مشکلات تکنیکال سایت
  • مشاوره جهت تدوین استراتژی لینک سازی خارجی (بک لینک)
  • مشاوره جهت آنالیز دقیق رقبا
  • مشاوره جهت افزایش سرعت لود سایت
  • برگزاری کلاس‌های حضوری و غیرحضوری برای کارمندان

تمامی مشکلات سئو سایتتان را در حین مشاوره به شما خواهیم گفت و اگر تیم فنی شما توان اجرایی آن را داشت می‌توانید به تیم فنی خود مراجعه کنید یا در صورت نیاز تیم متخصص ما با هزینه مناسب تمامی مشکلات شما را حل خواهد کرد.

مشاوره حرفه‌ای سئو

چه تضمینی در مشاوره سئو وجود دارد ؟

نمونه‌های موفق ما که در صدر نتایج گوگل هستند، گواه این موضوع خواهند بود و بدون هیچ گونه نگرانی می‌توانید مشاوره سئو کسب و کارتان را به ما بسپارید. درضمن وبسایت ما در اکثر کلمات کلیدی خود در صدر نتایج گوگل می‌باشد که همین موضوع می‌تواند توان و تخصص ما را مشخص کند.

اما فراموش نکنید در حین مشاوره ما صرفا مشکلات و راهکاری‌های درست را در اختیاران قرار خواهیم و کار عملی و حل آن بر عهده خودتان است. همان طور که گفتم مگر اینکه بخواهید خدمات سئو خود را به ما بسپارید.

مراحل دریافت مشاوره سئو از دانیال طاهری فر

برای دریافت مشاوره سئو، ابتدا سایت و سوالات اساسی خودتان را به ایدی تلگرام یا ایمیل من ارسال کنید:

@danial_taherifar

danial.taherifar@gmail.com

بعد از بررسی سایت شما، ساعت مشاوره و هزینه برای شما تعیین می‌شود و از طریق ایمیل یا شماره تماس بهتون اطلاع داده میشه.

عضویت در کانال یوتیوب و دریافت آموزش های ویدئویی کانال آموزشی Danial TV
دکمه بازگشت به بالا